Loading

Gi18 Times Square

 • STANDARDOWA WSTĘPNA POSTAWA ROCKSTAR.
  Niezniszczalny i wyprodukowany w Austrii – dzięki nowej gloryfy Gi16 headliner black havanna już nigdy nie poczujesz się jak na otwarciu, ale jako główny aktor przejdziesz prosto na scenę. Nowy dodatek do kolekcji SUN urzeka pięknym językiem retro w połączeniu z zaawansowanymi funkcjami produktu. Wyjątkowa technologia soczewek CONTOUR zapewnia wysoki kontrast i ostrość kolorów dzięki masywnym okularom. Niezniszczalna rama NBFX zapewnia idealne dopasowanie – zastosowany materiał jest jednym z najlżejszych w przemyśle optycznym. Szczególnie popularne: prawie wszystkie modele gloryfy są również szklane wizualnie!

  619,00 
 • NIEZWYKŁY DUŻY STYL ŻYCIA MIASTA.
  Unbreakable and Made in Austria – jeden z najnowszych modeli w kolekcji gloryfy SUN, gloryfy Gi18 Timesquare w kolorze czarnym, to idealne, nietłukące okulary slim fit. Idealny do mniejszych rozmiarów głowy lub młodych niezniszczalnych użytkowników okularów. Wyjątkowa technologia soczewek CONTOUR zapewnia wysoki kontrast i ostrość kolorów dzięki masywnym okularom. Niezniszczalna rama NBFX zapewnia idealne dopasowanie – zastosowany materiał jest jednym z najlżejszych w przemyśle optycznym. Szczególnie popularne: prawie wszystkie modele gloryfy są również szklane wizualnie!

  529,00 
 • NIEZWYKŁY DUŻY STYL ŻYCIA MIASTA.
  Unbreakable and Made in Austria – jeden z najnowszych modeli w kolekcji gloryfy SUN, gloryfy Gi18 Timesquare w kolorze brązowym, to idealne, nietłukące okulary o wąskim kroju. Idealny do mniejszych rozmiarów głowy lub młodych niezniszczalnych użytkowników okularów. Wyjątkowa technologia soczewek CONTOUR zapewnia wysoki kontrast i ostrość kolorów dzięki masywnym okularom. Niezniszczalna rama NBFX zapewnia idealne dopasowanie – zastosowany materiał jest jednym z najlżejszych w przemyśle optycznym. Szczególnie popularne: prawie wszystkie modele gloryfy są również szklane wizualnie!

  569,00 
X