Loading

Gi21 Dante

 • PIÓRO ŚWIATŁO I HOLLOW HOT!
  Wyglądasz dość piekielnie, a także z diabelnie wyrafinowanymi zaawansowanymi technologicznie funkcjami i tymi MADE IN AUSTRIA? Nowa gloryfy Gi21 Dante blue umożliwia to! Nowy model gloryfy łączy subtelną, matową, czarną, nietłukącą się ramkę z kolorowymi, lustrzanymi soczewkami NBFX STRATOS. Dzięki filigranowej, nietłukącej się ramie jest również absolutnie lekka i oferuje najlepszy komfort noszenia i jest zdecydowanie wartością grzechu!

  659,00 
 • PIÓRO ŚWIATŁO I HOLLOW HOT!
  Wyglądasz dość piekielnie, a także z diabelnie wyrafinowanymi zaawansowanymi technologicznie funkcjami i tymi MADE IN AUSTRIA? Nowa gloryfy Gi21 Dante green umożliwia to! Nowy model gloryfy łączy subtelną, matową, czarną, nietłukącą się ramkę z kolorowymi, lustrzanymi soczewkami NBFX STRATOS. Dzięki filigranowej, nietłukącej się ramie jest również absolutnie lekka i oferuje najlepszy komfort noszenia i jest zdecydowanie wartością grzechu!

  659,00 
 • PIÓRO ŚWIATŁO I HOLLOW HOT!
  Wyglądasz dość piekielnie, a także z diabelnie wyrafinowanymi zaawansowanymi technologicznie funkcjami i tymi MADE IN AUSTRIA? Nowa gloryfy Gi21 Dante red umożliwia to! Nowy model gloryfy łączy subtelną, matową, czarną, nietłukącą się ramkę z kolorowymi, lustrzanymi soczewkami NBFX STRATOS. Dzięki filigranowej, nietłukącej się ramie jest również absolutnie lekka i oferuje najlepszy komfort noszenia i jest zdecydowanie wartością grzechu!

  659,00 
X