Loading

Gi3 Navigator

 • THE SKY IS THE LIMIT
  W klasycznym stylu aviator, gloryfy navigator łączy stylową, nietłukącą się matową czarną ramkę ze srebrnymi logo, zapewniając tym samym wygląd pasujący do każdego stroju. Klasycznie nowoczesny wygląd w połączeniu z innowacyjną technologią sprawia, że te okulary są idealnym dodatkiem do mody. Ze względu na nietłukącą się filigranową ramę z lustrzanymi, nietłukącymi się antracytowymi soczewkami STRATOS są bardzo lekkie i zapewniają doskonały komfort.

  659,00 
 • THE SKY IS THE LIMIT
  W klasycznym stylu aviator, gloryfy navigator frost łączy stylową błyszczącą, przezroczystą niebieską ramkę z błyszczącymi czarnymi zausznikami i złotymi metalowymi logo, zapewniając tym samym wygląd pasujący do każdego stroju. Klasycznie nowoczesny wygląd w połączeniu z innowacyjną technologią sprawia, że te okulary są idealnym dodatkiem do mody. Ze względu na nietłukącą się ramkę filigranową z nietłukącymi się soczewkami z antracytowego lustra antracytowego, te okulary są bardzo lekkie i zapewniają doskonały komfort.

  659,00 
 • THE SKY IS THE LIMIT
  W klasycznym stylu aviator, nawigator gloryfy Timo Scheider łączy stylową czarną ramkę z metalowymi logo, zapewniając w ten sposób wygląd pasujący do każdego stroju. Klasycznie nowoczesny wygląd w połączeniu z innowacyjną technologią sprawia, że te okulary są idealnym dodatkiem do mody. Ze względu na nietłukącą się ramkę filigranową z nietłukącymi się soczewkami z antracytowego czerwonego lustra stratosferycznego, okulary te są niezwykle lekkie i zapewniają doskonały komfort.

  659,00 
 • XAVIER NAIDOO EDITION
  W klasycznym stylu aviator, gloryfy navigator łączy stylową błyszczącą, przezroczystą niebieską ramkę z błyszczącymi czarnymi zausznikami i złotymi metalowymi logo, zapewniając tym samym wygląd pasujący do każdego stroju. Klasycznie nowoczesny wygląd w połączeniu z innowacyjną technologią sprawia, że te okulary są idealnym dodatkiem do mody. Ze względu na nietłukącą się ramkę filigranową z nietłukącymi się soczewkami z antracytowego lustra antracytowego, te okulary są bardzo lekkie i zapewniają doskonały komfort.

  749,00 
X